Автомобільні акумулятори поділяються на азіатські та європейські. Багато автолюбителів помилково думають, що азіатські акумулятори – це акумулятори, вироблені в азії, інші думають, що азіатські – це акумулятори з лівою плюсовою клемою. Насправді азіатські акумулятори - це акумулятори для азіатських автомобілів, а європейські, відповідно, для європейських автомобілів. Чим вони відрізняються?
Перша відмінність - розташування клем, але не по відношенню до полярності, а по відношенню до верхньої кришки корпусу. У європейському акумуляторі клеми злегка втоплені та знаходяться в нішах, 

Схематичне відображення європейського акумулятора

а азіатському акумуляторі вони розміщуються зверху на рівній поверхні.

Схематичне відображення азіатського акумулятора

Друга відмінність - це різні розміри, наприклад, акумулятори 60 ампер в європейському виконанні корпусу має довжину 24 см., а в азіатському 23 см, а ось по висоті, європейські можуть бути 17,5 см, і 19 см, а азіатські 22 см (по корпусу 20 см).
Чи можна замінити європейський акумулятор азіатським і навпаки? Часто ми бачимо, коли замість азіатського акумулятора стоїть європейський, і нічого в цьому поганого немає. Якщо посадкова ніша дозволяє встановити європейський акумулятор, плюсова клема одягається, то ви можете встановлювати європейський акумулятор. Правда, тут слід звернути увагу ще на таку деталь, як кріпитися ваш акб, якщо він кріпиться зверху пластинкою, то ми б не рекомендували встановлювати акумулятор 17,5 см. по висоті, так як притискна планка до нього не вистачить і вам доведеться підкладати щось під акумулятор. А ось замість європейського акумулятора, поставити азіатську, практично неможливо. Випадки встановлення в автомобілі трапляються, але вкрай рідко і тільки коли нічого іншого у автовласника під рукою не виявилося.

Підбір акумуляторів автомобілем
Підбір акумуляторів за параметрами

Наші акції

Це корисно


Акумулятори Київ • 220km.com.ua.